| Gewicht | 0.67 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.252in |
| Lengte | 6.200in |
| Zuigerpen Diameter | 0.945in |
| Staaf Tijdschrift | 2.126in |
| Kleine boring | 0.946in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298092942 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 5443.08g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |