
€3,117.58
| Gewicht | 0.7 kg |
|---|---|
| Grote boring | 2.252in |
| Lengte | 6.240in |
| Zuigerpen Diameter | 0.927in |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 0.928/0.946/0.985in |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298093918 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 254,00mm |
| Gewicht verpakking | 5443.08g |
| Verpakking Breedte | 228,60mm |