
€456.00
| Gewicht | 0.615 kg |
|---|---|
| Grote boring | 56.79mm |
| Lengte | 154.00mm |
| Zuigerpen Diameter | 19.99mm |
| Staaf Tijdschrift | Stockin |
| Kleine boring | 20.02mm |
| Merk | Manley |
| GTIN | 00807298093949 |
| Hoogte verpakking | 31,75mm |
| Lengte verpakking | 241,30mm |
| Gewicht verpakking | 680.39g |
| Verpakking Breedte | 101,60mm |