
€203.80
| Gewicht | 0.324 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.00mm |
| Compressie Hoogte | 30.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | 8,4cc |
| GTIN | 00807298027890 |
| Lengte stang | 138.99mm |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | Manley |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 196,85mm |
| Gewicht verpakking | 566.99g |
| Verpakking Breedte | 139,70mm |