| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 60.762 – 63.020mm |
| Lengte | 18.37mm |
| Maximale dikte | 2.499mm |
| Schacht | 57.958 – 57.978mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 187,00mm |
| Gewicht verpakking | 456.00g |
| Verpakking Breedte | 111,00mm |