| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 50.147 – 52.014mm |
| Lengte | 16.80mm |
| Maximale dikte | 2.000mm |
| Schacht | 56.914 – 56.926mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 188,00mm |
| Gewicht verpakking | 128.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |