| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Huisvesting | 63.671 – 66.035mm |
| Lengte | 19.90mm |
| Maximale dikte | 2.004mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 49,00mm |
| Lengte verpakking | 230,00mm |
| Gewicht verpakking | 536.00g |
| Verpakking Breedte | 109,00mm |