| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 47.256 – 49.017mm |
| Lengte | 18.00mm |
| Maximale dikte | 1.998mm |
| Schacht | 54.976mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 188,00mm |
| Gewicht verpakking | 274.00g |
| Verpakking Breedte | 114,00mm |