| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 61.728 – 64.021mm |
| Lengte | 22.92mm |
| Maximale dikte | 2.004mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 31,00mm |
| Lengte verpakking | 249,00mm |
| Gewicht verpakking | 372.00g |
| Verpakking Breedte | 98,00mm |