| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 69.595 – 72.177mm |
| Lengte | 43.64mm |
| Maximale dikte | 2.423mm |
| Schacht | 62.177 – 62.200mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 749,30mm |
| Gewicht verpakking | 308.44g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |