| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 61.020 – 63.287mm |
| Lengte | 43.64mm |
| Maximale dikte | 2.428mm |
| Schacht | 58.364 – 58.390mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 749,30mm |
| Gewicht verpakking | 249.47g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |