| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 78.204 – 81.102mm |
| Lengte | 28.78mm |
| Maximale dikte | 2.434mm |
| Schacht | 76.185 – 76.205mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 457,20mm |
| Gewicht verpakking | 299.37g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |