| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 59.805 – 62.027mm |
| Lengte | 28.78mm |
| Maximale dikte | 2.438mm |
| Schacht | 57.104 – 57.125mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 635,00mm |
| Gewicht verpakking | 254.01g |
| Verpakking Breedte | 254,00mm |