| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 65.954 – 68.402mm |
| Lengte | 29.26mm |
| Maximale dikte | 2.431mm |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 749,30mm |
| Gewicht verpakking | 276.69g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |
| Schacht | 63.487 – 63.513mm |
| Merk | King Bearings |