| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 56.639 – 58.745mm |
| Lengte | 18.40mm |
| Maximale dikte | 1.945mm |
| Schacht | 56.985 – 57.000mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 184,00mm |
| Gewicht verpakking | 330.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |