| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 51.803 – 53.731mm |
| Lengte | 17.20mm |
| Maximale dikte | 1.852mm |
| Schacht | 54.976mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 54,00mm |
| Lengte verpakking | 184,00mm |
| Gewicht verpakking | 264.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |