| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 46.954 – 48.705mm |
| Lengte | 17.80mm |
| Maximale dikte | 1.831mm |
| Schacht | 50.800 – 50.813mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 457,20mm |
| Gewicht verpakking | 86.18g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |