| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 56.855 – 58.969mm |
| Lengte | 18.90mm |
| Maximale dikte | 1.975mm |
| Schacht | 54.955 – 54.981mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 190,00mm |
| Gewicht verpakking | 338.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |