| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 56.568 – 58.659mm |
| Lengte | 26.95mm |
| Maximale dikte | 1.824mm |
| Schacht | 54.976mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 59,00mm |
| Lengte verpakking | 296,00mm |
| Gewicht verpakking | 506.00g |
| Verpakking Breedte | 116,00mm |