| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 56.568 – 58.659mm |
| Lengte | 26.95mm |
| Maximale dikte | 1.827mm |
| Schacht | 54.976mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 749,30mm |
| Gewicht verpakking | 185.97g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |