| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 58.834 – 61.021mm |
| Lengte | 20.50mm |
| Maximale dikte | 1.990mm |
| Schacht | 56.985 – 57.000mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 183,00mm |
| Gewicht verpakking | 354.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |