| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 54.008 – 56.017mm |
| Lengte | 17.90mm |
| Maximale dikte | 1.996mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 54,00mm |
| Lengte verpakking | 184,00mm |
| Gewicht verpakking | 292.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |