| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 52.080 – 54.018mm |
| Lengte | 17.40mm |
| Maximale dikte | 2.013mm |
| Schacht | 49.939 – 49.957mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 186,00mm |
| Gewicht verpakking | 292.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |