| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 54.701 – 56.736mm |
| Lengte | 20.60mm |
| Maximale dikte | 1.841mm |
| Schacht | 54.976mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 190,00mm |
| Gewicht verpakking | 350.00g |
| Verpakking Breedte | 240,00mm |