| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 57.869 – 60.020mm |
| Lengte | 19.90mm |
| Maximale dikte | 2.504mm |
| Schacht | 54.976mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 457,20mm |
| Gewicht verpakking | 172.36g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |