| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 56.904 – 59.019mm |
| Lengte | 19.90mm |
| Maximale dikte | 2.000mm |
| Schacht | 54.976 – 54.999mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 57,00mm |
| Lengte verpakking | 188,00mm |
| Gewicht verpakking | 352.00g |
| Verpakking Breedte | 112,00mm |