| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 67.385 – 69.886mm |
| Lengte | 26.08mm |
| Maximale dikte | 2.428mm |
| Schacht | 64.994 – 65.006mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 127,00mm |
| Lengte verpakking | 259,08mm |
| Gewicht verpakking | 81.65g |
| Verpakking Breedte | 254,00mm |