| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 69.832 – 72.423mm |
| Lengte | 22.61mm |
| Maximale dikte | 2.441mm |
| Schacht | 76.185 – 76.205mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 749,30mm |
| Gewicht verpakking | 190.51g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |