| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 69.830 – 72.420mm |
| Lengte | 18.20mm |
| Maximale dikte | 2.441mm |
| Schacht | 67.483 – 67.503mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 457,20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |