| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 52.099 – 54.039mm |
| Lengte | 16.00mm |
| Maximale dikte | 3.018mm |
| Schacht | 47.981 – 48.001mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 61,00mm |
| Lengte verpakking | 295,00mm |
| Gewicht verpakking | 438.00g |
| Verpakking Breedte | 116,00mm |