| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 72.091 – 74.752mm |
| Lengte | 31.14mm |
| Maximale dikte | 2.433mm |
| Schacht | 69.837 – 69.863mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 749,30mm |
| Gewicht verpakking | 267.62g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |