| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 75.02 / 75.00mm |
| Lengte | 23.90mm |
| Maximale dikte | 2.507mm |
| pa_type | Main Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 55,00mm |
| Lengte verpakking | 186,00mm |
| Gewicht verpakking | 592.00g |
| Verpakking Breedte | 114,00mm |