
€188.01
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 69.029 – 71.577mm |
| Lengte | 31.09mm |
| Maximale dikte | 2.426mm |
| Schacht | 66.662 – 66.688mm |
| Dikte | 2.426 mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 749,30mm |
| Gewicht verpakking | 240.40g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |