| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 43.404 – 45.024mm |
| Lengte | 16.97mm |
| Maximale dikte | 1.488mm |
| Schacht | 41.984 – 41.999mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 49.89g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |