| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 53.067 – 55.042mm |
| Lengte | 19.10mm |
| Maximale dikte | 1.506mm |
| Schacht | 49.975 – 49.990mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 457,20mm |
| Gewicht verpakking | 108.86g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |