| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 51.134 – 53.038mm |
| Lengte | 15.40mm |
| Maximale dikte | 1.504mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 54.43g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |