| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 52.043 – 53.980mm |
| Lengte | 19.90mm |
| Maximale dikte | 1.579mm |
| Schacht | 50.775 – 50.800mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 136.08g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |