| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 54.505 – 56.520mm |
| Lengte | 20.00mm |
| Maximale dikte | 1.573mm |
| Schacht | 53.315 – 53.340mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 136.08g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |