| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 46.920 – 48.669mm |
| Lengte | 19.64mm |
| Maximale dikte | 1.821mm |
| Schacht | 49.959 – 49.975mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 63,50mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 81.65g |
| Verpakking Breedte | 292,10mm |