| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 53.040 – 55.014mm |
| Lengte | 16.90mm |
| Maximale dikte | 1.502mm |
| Schacht | 44.981 – 45.001mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 457,20mm |
| Gewicht verpakking | 108.86g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |