| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 49.191 – 51.024mm |
| Lengte | 19.25mm |
| Maximale dikte | 1.497mm |
| Schacht | 47.976 – 48.001mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 228,00mm |
| Gewicht verpakking | 192.00g |
| Verpakking Breedte | 108,00mm |