| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 45.354 – 47.046mm |
| Lengte | 15.30mm |
| Maximale dikte | 1.514mm |
| Schacht | 41.948 – 41.968mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 23,00mm |
| Lengte verpakking | 226,00mm |
| Gewicht verpakking | 168.00g |
| Verpakking Breedte | 108,00mm |