| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 51.122 – 53.012mm |
| Lengte | 19.30mm |
| Maximale dikte | 1.494mm |
| Schacht | 49.985 – 50.000mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 457,20mm |
| Gewicht verpakking | 86.18g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |