| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 54.846 – 56.886mm |
| Lengte | 19.60mm |
| Maximale dikte | 1.928mm |
| Schacht | 62.189 – 62.212mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 195.04g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |