| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 59.444 – 61.653mm |
| Lengte | 17.00mm |
| Maximale dikte | 1.463mm |
| Schacht | 60.300 – 60.325mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 167.83g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |