| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 54.851 – 56.891mm |
| Lengte | 17.10mm |
| Maximale dikte | 1.462mm |
| Schacht | 53.919 – 53.939mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 122.47g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |