| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 55.167 – 57.219mm |
| Lengte | 18.72mm |
| Maximale dikte | 1.587mm |
| Schacht | 37.958 – 37.976mm |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 584,20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |