
€224.26
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 53.01 / 53.00mm |
| Lengte | 16.90mm |
| Maximale dikte | 1.991mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 50,00mm |
| Lengte verpakking | 231,00mm |
| Gewicht verpakking | 424.00g |
| Verpakking Breedte | 108,00mm |