| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 51.112 – 53.015mm |
| Lengte | 15.90mm |
| Maximale dikte | 1.991mm |
| Schacht | 49.959 – 49.975mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 457,20mm |
| Gewicht verpakking | 113.40g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |