| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Israel |
| Huisvesting | 51.112 – 53.015mm |
| Lengte | 17.90mm |
| Maximale dikte | 1.491mm |
| Schacht | 53.957 – 53.978mm |
| pa_type | Conrod Bearing |
| Merk | King Bearings |
| Hoogte verpakking | 139,70mm |
| Lengte verpakking | 457,20mm |
| Gewicht verpakking | 99.79g |
| Verpakking Breedte | 279,40mm |